Menu

Kniha návštěv

Aneta Kubalová: Děkuji
12/01/2018 19:55:02

Dobrý den,

nedávno jsem objevila stránku s Vašimi texty, byly tam nádherné texty o ženství. Velmi mě chytily za srdce a rezonovaly se mnou, chtěla bych Vám poděkovat. Dívala jsem se na Vaši tvorbu, velmi se mi líbila, protože jsem z ní cítila duši a krásu :) Odkaz na jeden z Vašich článků jsem posílala p. Kancírové z Košic, se kterou jsem v blízkém kontaktu, napsala mi, že Vás zná. Svět je malý :) Přeji Vám hodně Světla a Lásky ve Vašem životě i všude kolem <3 Srdečně Aneta Kubalová


Peter Bachňák: Cesta ku Svetlu
2/02/2017 15:02:22

Nuž, keď som nedávno na inom mieste písal pár slov o umení a umelcoch, slová môžu síce vyjadriť mnoho, ale cit prináša omnoho viac. Tak i pohľad na obrazy, ktoré hýbu citom, tým najvzácnejším, čo človek má. Pravé umenie je neoddeliteľné od krásy. Ale obrazy autorky nám poodhaľujú závoj do vyšších a čistejších sfér, kde je krása v porovnaní s pozemským znásobená. A čo je veľmi dôležité - tieto obrazy sú prijímané, teda nejedná sa o výplody fantázie, ktoré síce môžu napohľad tiež pôsobiť vznešene, ale ich živosť je iba predstieraná a krása v nich je pozlátkom. O to sú takéto obrazy, toto pravé umenie vzácnejšie, lebo živých ľudí dokážu inšpirovať a prinášať radosť. Veď ako ináč môže na ľudského ducha pôsobiť krása? A aké iné poslanie môže mať pravá žena, než čisto prijímať záchvevy z vyšších sfér a sprostredkovávať ich svojmu súčasnému okoliu k požehnaniu, posile a radosti?


Zoltán Bachňák st.: "Éterická krása" ukrytá v obrazoch prírody
21/01/2017 20:00:10

Milá Monika,

z celého srdca Vám želám, aby sa Váš vzácny dar, v ktorom sa schopnosť videnia bytostných služobníkov Najvyššieho, ktorí oživujú všetko okolo nás, harmonicky snúbi s prenikavým výtvarným nadaním, mohol naďalej nerušene rozvíjať a aby Vaše obrazy duchovne obohacovali čo najširší okruh ľudí, ktorí si ešte v sebe zachovali schopnosť vyciťovania pravej KRÁSY. Krásy, ktorá vo svojej podstate nepochádza "z tohto sveta", ale z vyšších, svetlejších úrovní stvorenia, krásy, prežívanie ktorej vo všetkých duchovne ešte živých ľuďoch dokáže posilňovať túžbu po návrate do ich večného duchovného domova .....

S láskou a úctou

Z.B.


Andrea Dobromila: Krása nesmírná vesmírná
16/01/2017 09:09:01

Milovaná Moniko,
Tvá tvorba je překrásná, dech beroucí....a následně nový dech poskytující.
Děkuji Ti za to, že svou překrásnou Tvorbou skrze níž i Tvá duše na míle daleko vše prosvětluje, přispíváš k hlubokému uvědomění a znovuobnovení Harmonie a šťastného Bytí na Zemi.
Přeji Ti, nechť i nadále Tvé Světlo září a společným bohulibým tvořením naší Zemi opět prozáří. S Láskou a Úctou Andrea Dobromila


Roman Dobromil Navrátil: Všehomírek nastavuje kulisy
15/01/2017 21:14:10

Ahoj Moniko,
velmi mne těší, že jsem měl možnost se s Tebou seznámit na koncertě Janka Světlana. Je velkou ctí, že jsem mohl poznak bytost, která vyzařuje ryzí čistotu. Když jsem viděl Tvoje obrazy, mrazilo mne a moje pocity z Tvého vyzařování se tím jen utvrdily. Ještě jednou velmi vřele děkuji a přeji ať se daří v Tvé veliké Tvorbě, protože takových obrazů je dnes velmi zapotřebí. Lidé potřebují vidět svět tak, jak ho vidí lidé, kteří opravdu "vidí". Možná, že tomu neuvěří, ale i ten vánek té lehké a nevnucující se energie, která září z Tvých obrazů a vlévá do celého těla svěžest a mladost našeho bytí, jim udělá aspoň radost a budou se cítit upřímně šťastní. Děkuji, děkuji, děkuji!
S hlubokou poklonou a úctou Roman Dobromil Navrátil


Michaela Kazdová: Poděkování
15/01/2017 17:21:15

Milá Moniko,
chtěla jsem Vám napsat jakou velikou radost mám z Vašich stránek! Máte úžasný dar takovéto krásné tvorby. Přeji ať i nadále se Vám ve Vašem tvoření daří, přibývá inspirace a následně i obrazů..;-).
Jsou překrásné a mají v sobě hlubokou energii, moc nás s manželem posílily. Děkujeme Vám za nás všechny!


Milan Igor Chovan: Pozdrav z Ružomberka
14/01/2017 21:31:08

Dobrý deň vinšujem, Monika!

Práve som si pozrel vašu webovú stránku spropagovanú na facebooku. Je jednoduchá ale pekná. Teším sa na ďalšie vaše obrazy. Majú čo povedať svetu, sú pomocou pre hľadajúcich a vzpruhou tým, čo majú poznanie. Držím palce. Pokračujte vo svojom pôsobení. Robte to po svojom tak ako vám radí čistý cit. Prajem všetko dobré v zmysle kréda:
AD HONOREM IESU - USUMQUE HOMINUM!
(Na slávu Pánovi a na účitok ľuďom!)


Jaroslav Peroutka: Přání
14/01/2017 07:57:05

Milá Moniko,
přeji Vám, abyste namalovala mnoho obrazů, které jako ty dosavadní vyzařují něco úchvatného, co dokáže otevřít lidské srdce.
Bylo mi ctí tyto stránky pro Vás vytvořit :)
J.P.


Košík

Celkem: 0 Kč